RTG Sp. z o.o.  
Strona główna | Mapa strony | Dodaj do ulubionych
Sobota, 20 lipca 2024 roku, Imieniny: Czes³aw, Hieronim
Nasz Przewodnik
Strona główna » Firma » O firmie
Zobacz rwnie
 
Firma:
O firmie
Dziaalno
Praca w RTG
 
O firmie
 

Regionalne Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Od samego początku świadczyliśmy usługi związane z poligrafią, marketingiem i promocją firm regionu środkowo-wschodniej Polski. Staramy się zapewnić naszym klientom kompletną i efektywną reklamę i promocję.

Jesteśmy wydawcą periodyku "Nasz Przewodnik" oraz powiatowych bezpłatnych informatorów lokalnych "BIL". Publikacje te zawierają prezentacje firm z naszego regionu i cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem zarówno ze strony reklamodawców, jak i odbiorców.

Projektujemy i realizujemy profesjonalne strony internetowe zgodne z potrzebami naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasze strony www cechuje starannie dobrana grafika, funkcjonalność, prosta nawigacja.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi poligraficzne: ulotki, wizytówki, foldery, teczki reklamowe, pocztówki, naklejki. Gwarantujemy wykonanie projektu, szybką realizację i wysoką jakość druku.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wybór gadżetów reklamowych, które wyróżnią Waszą firmę. Odpowiednio dobrane i zaprezentowane gadżety reklamowe pozostawią Państwa markę na długi czas w pamięci potencjalnych klientów.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie sprawnie, szybko i na odpowiednim poziomie.

Zapraszamy do współpracy.

drukuj drukuj powrót powrót   do góry do góry 
© 2003 - 2024 R.T.G. Sp. z o.o.   Firma Oferta Katalog firmKącik Kulturalno -Turystyczny Kącik poezji Polecamy Kontakt